CENNIK BILETÓW WSTĘPU
w Parku Rozrywki – Miasteczko Strażackie


– 1 GODZINA ZABAWY DZIECKA:
29 złotych

– 2 GODZINY ZABAWY DZIECKA:
39 złotych

– BILET POPOŁUDNIOWY – NOWOŚĆ!
NAWET 4 GODZINY ZABAWY DZIECKA:
Od PN do PT | godz. 15.00 – 19.00
49 złotych (dostępny tylko przez internet)

Na prośbę naszych Gości, wprowadziliśmy do odwołania BILETY POPOŁUDNIOWE, które dostępne są tylko przez internet. Bilet taki daje dziecku możliwość zabawy nawet przez 4 godziny! Dodatkowo przy wybraniu tego typu biletu, nie ma konieczności czekania z wejściem do pełnej godziny, jak w przypadku biletów godzinnych i 2-godzinnych. Każdy bilet POPOŁUDNIOWY zaczyna się od godziny 15.00 i kończy o 19.00 – wstęp na teren parku jest więc możliwy o dowolnej godzinie w tym czasie.

Bilet wstępu do Miasteczka Strażackiego pozwala dziecku na darmowe korzystanie z atrakcji na jego terenie, z wyjątkiem jazdy strażackimi samochodzikami elektrycznymi w środku specjalnego, dmuchanego toru. Koszt 9 minut jazdy, jednym z kilku samochodzików elektrycznych to dodatkowe 9 zł.

WAŻNE:
– Dorośli nie płacą za wstęp z dziećmi
(z 1 dzieckiem bezpłatnie może wejść 2 opiekunów)
– Wejścia (bilety na 1h i 2h) odbywają się zawsze O PEŁNYCH GODZINACH
Prosimy o przybycie co najmniej 10-15 minut wcześniej.
– Każe dziecko podczas zabawy musi mieć założone skarpetki

Dla grup zorganizowanych – półkolonii, klubów sportowych czy MDP OSP, mamy specjalną ofertę cenową na 2-godzinne wejście do Miasteczka Strażackiego. Możliwe jest także wynajęcie parku na wyłączność w godzinach 9.00 – 11.00 oraz 19.00 – 21.00.  Aby sprawdzić konkretny, interesujący Państwa termin oraz poznać warunki, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel: 781 998 998.